Çolakoğulları Nakliyat

Profesyonel Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

444 65 02

Beşiktaş Asansörlü Taşımacılık

Beşiktaş Asansörlü Taşımacılık

Beşiktaş asansörlü taşımacılık firmaları hakkında bilgiler yazımızda sizleri bekliyor. Hızlı eşya yükleme özelliğinin yanı sıra zamandan kazandırması nedeniyle tercih edilen asansörlü nakliyat günümüz nakliye dünyasının en popüler seçeneğidir. Yüksek binaların olduğu her yerde kullanılan bu araçlar, ekspertiz elemanının hazırladığı hizmet programı çerçevesinde değerlendirilmektedir.

Taşıma hizmetinin problemsiz gerçekleşmesi adına ekspertiz personeli eşyaları yerinde incelemektedir. Yaptıkları analiz işlemi sonrasında asansörlü aracın ve yük aracının yeri de belirlenmektedir. Bu yer belirleme işleminde en uygun park veya bahçe boşluğu değerlendirilir. Ekibimiz boşluğa bakan pencere, balkon, teras ve çatı gibi yerleri de incelemektedir. En uygun yer tercih edildikten sonra eşya indirme işlemi seri bir şekilde gerçekleşmektedir.

Beşiktaş Evden Eve Nakliye

Beşiktaş evden eve nakliye firmamız Çolakoğulları nakliye profesyonel hizmet anlayışını uygulamalı bir şekilde güncelleyip, kısa sürede eşyaları yerine ulaştırmaktadır. Asansörlü araçla eşyaların indirilmesi işleminin ardından gerektiği zaman asansörlü araçla eşyalar yeni adrese indirilmektedir. Eşyanın bulunduğu adres ve eşyanın taşınacağı adres elemanlarımız tarafından incelenir. Bu inceleme sonunda asansörlü nakliyat aracı için uygun boşluk tespit edilir. Paketleme, marangoz, sigortalama, nakliye sözleşmesi ve benzeri konular da bu inceleme esnasında değerlendirilir.

Bu işlemde firma elemanlarımız asansörlü araçla ilk aşamada ağır ve taşınması zor eşyaları indirmektedir. Bu eşyaların istihap haddi yani üzerine yük alma kapasitesi yüksektir. Bu nedenle ilk önce indirilir ve kapalı kasa aracının en altına yerleştirilir. Taşıma hizmeti esnasında hassas eşyalar için içi köpüklü kutular, balonlu naylonlar ve benzeri özel paketleme malzemesi kullanılmaktadır. Paketlemede uzman elemanların paketlediği eşyalar asansörlü araçla kısa sürede yük aracına indirilir.

Beşiktaş Ev Taşıma Şirketleri

Beşiktaş ev taşıma şirketleri arasında en iyi konumda olan firmamız son modern araçlar ve sistemler kullanmaktadır. Asansörlü araç sistemi, kamyona monte edilmiştir. Uzayan raylara sahip asansörlü nakliyat araç sisteminde ray üzerinde hareket eden kabin bulunmaktadır. Kabin yere paralel bir şekilde çıkar ve iner. Kapasitesi 400 kilogram civarındadır. Ağır yükleri indirme işlemi esnasında kilitlenir ve güvenli bir şekilde yükleme imkanı sunar.

Beşiktaş Asansörlü Taşımacılık

Ekonomik olduğu kadar zamandan kazandıran özelliğe sahip bu asansörlü nakliye aracı, birinci sınıf kullanım özelliğine sahiptir. Nakliye hizmeti kategorisinde evden eve nakliyat hizmetinin kalitesini artırmıştır. Firmamız evden eve nakliyat hizmeti kategorisinde pratik çözüm üreten bu araçların bakımını düzenli bir şekilde yapmaktadır. Vergi, sigorta ve sanayi bakımı gibi bütün işlemler firmamız tarafından karşılanmaktadır. Aracı özel ehliyetli elemanımız kullanmaktadır.

Beşiktaş Nakliyat Firması

Beşiktaş nakliyat firması arayanlar için doğru adres Çolakoğulları nakliye firmamızdır. Telefon numaramız: 444 65 02.

Leave a Comment

(0 Yorum)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir